Ostukorv

0 Tk - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

Kummut YappyIcon

545,00 €
Parameetrid
Pikkus: 880 mm
Kõrgus: 900 mm
Laius: 500 mm
Kohaletoimetamise hind: 1,00 EUR
Tarneaeg Baltikumis: 2-5 business days
Tarneaeg Saksamaal: 5-8 Tage
Tootekood: 104
Kättesaadavus: Laos

Vaata klientide saadetud pilte

Kohaletoimetamine ükskõik kuhu Eestis vaid 1 EUR! Kas oled meie toodet Eestis kuskil odavamalt näinud? Kirjuta: sales@yappy.lv

YappyKids – see on Läti kaubamärk!

Lapse sündimisel on oluline pakkuda talle mõnusat elukeskkonda ja tuba, et maailma sündimine oleks kaunis, naturaalne ja turvaline. YappyKids-i uusim toode YappyIcon kummut vastab täpselt kõikidele nendele nõuetele!

YappyIcon kummut on eriti nutikas lahendus, sobitudes ideaalselt YappyIcon beebivoodiga ning on suurepärane lahendus nii laste kui ka vanemate silmis.

Kummutisse on graveeritud Y-kuju, mis on loodud koos tammepuidust mähkimislauaga (mähkimislauda on võimalik eraldi soetada).

Beebivoodisse on aga graveeritud täht K, moodustades kokku YappyKids-i logo – YappyKids.

YappyIcon kummut on valmistatud tugevast ja esmaklassilisest materjalist – tammest, olles seeläbi eriti vastupidav ka kriimustuste eest. Sama loogika kehtib ka MDF-ist valmistatud värvitud osade puhul.

Tänu oma suurusele ei võta see enda alla ülemäära ruumi ning selle 3 sahtlit on piisavad, et mahutada kõik beebidele vajalikud tooted. 

Komplektina on võimalik osta ka järgnevate mõõtmetega mähkimislaud: 

  • 650 mm (sobilik kuni 6-kuustele beebidele)
  • 750 mm (sobilik kuni 12-kuustele beebidele)

Materjal: MDF ja tamm 

Toote viimistluses on kasutatud veebaasil lakke ja värve. 

Kui olete tellinud meie internetipoest, on Teil õigus 14-päeva jooksul keelduda ostust, mainimata seejuures keeldumise põhjust. Me oleme veendunud oma toodangu kvaliteedis!


545,00 €
Muud tooted