Ostude kaart

0 Tk. - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

YappyKids võtab osa näitusest Kind&Jugend 2019 Saksamaal

.

Meie jaoks on suur au osaleda näitusel Kind&Jugend 2019 fair (Köln, Saksamaa) Läti Vabariigi ühisel stendil.

Üksikasjalikumalt

YappyGum бампер

.

Pehmenduste kasutamine võrevoodites on muutumas üha populaarsemaks. Kas see on järjekordne moetrend? Kas pehmenduste kasutamine on beebi jaoks oluline? Paljud usuvad, et see on vajalik kuid umbes sama paljud on selle kasutamise vastu. Meie arvates peavad võrevoodites kasutatavad pehmendused olema lisaks ilule ka ...

Üksikasjalikumalt

Meie uus toode YappyMemory madrats

.

Lapsed on meie elu kalleimad kingitused ning just seetõttu soovime neile alati pakkuda parimat. Pole kahtlustki, et vanemad valivad lastevoodeid ja vankreid mugavuse, turvalisuse, stabiilsuse ja muude sarnaste kriteeriumite järgi. Seda nimekirja saaksime pikendada lõputu loeteluga. Täna räägime teile aga sellest, kui oluline on vastusündinud beebile õige madratsi valik...

Üksikasjalikumalt

YappyKids võtab osa näitusest Kind&Jugend 2018 Saksamaal.

.

Meie stend asub hallis 11.1, Stendi number: B020.
Ootame Teid 20.-23. septembril 2018 a.

Üksikasjalikumalt

“Viie S” teooria – ehk kuidas rahustada nutvat last.

.

Iga laps on eriline, tahetud ja oodatud. Nii nagu täiskasvanul on ka igal lapsel omad iseloomujooned. Ei saa salata, et nuttev laps võib vanemate une korralikult ära rikkuda. Palju unetuid öid tõstavad lapse ema ja isa stressi vastuvõtlikkust, mis hiljem peegeldub nende tervisel ja pereelul jne. Samuti, laps kasvab ja areneb une ajal!
Dr Harvi Karp avastas 1981. aastal Kung San hõimu külastades teatud võtted, mis aitavad last maha rahustada.

Üksikasjalikumalt

Toetav padi YappyKids rasedatele

.

YappyKids esitleb uut toodet – patja rasedatele. Sel juhul YappyKids meeskonna eksperdid töötasid välja toetava padja rasedatele mis on loodud armastuse ja hoolega tulevasele emale.

Üksikasjalikumalt

Mängutuba lastele kasvamiseks!

.

YappyKids eksperdid leidsid lihtne ja igale rahakotile sobiva lahenduse, kuidas vormistada ja uuendada lapse tuba nii, et seda oleks kerge transformeerida, ilma et oleks ruumi vaja üleni ümber teha.

Üksikasjalikumalt

Kuidas luua beebidele kasvamiseks allergeenivaba keskkond?

.

Beebit oodates soovib iga vanem enda lapsele mööblit, voodit, mänguasju ja paljusid teisi asju valides luua parimat ja turvalisimat keskkonda. Kuigi beebi võimalikke allergiaid on üsna keeruline enne sündi teada, annab YappyKids meeskond teile mõningaid näpunäiteid ohutu keskkonna loomiseks.

Üksikasjalikumalt

Kuidas ühendada lapsevanemate ja lapse magamistuba?

.

Imiku magamiskoht on ala, kus ta hakkab veetma suurema osa oma ajast oma esimestel elukuudel. Sellel perioodil on imikule tingimata vajalik pidev ema ja isa tähelepanu, sellepärast paljud noored lapsevanemad võtavad vastu otsuse teha lastenurk enda magamistuppa. Kuidas organiseerida ühist ruumi, et lapsevanemad ja laps tunneksid ennast mugavalt, toa sisustus oleks funktsionaalne, esteetiline ja pakuks silmadele rõõmu?

Üksikasjalikumalt

Imetamispadi ja beebiümbristekk

.