Ostukorv

0 Tk - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

YappyKids võtab osa Saksamaal toimuvast näitusest Kind&Jugend 2019

.

Meie jaoks on suur au osaleda näitusel Kind&Jugend 2019 fair (Köln, Saksamaa) Läti Vabariigi ühisel stendil.

Täpsemalt

YappyGum voodipehmendused

.

Pehmenduste kasutamine võrevoodites on muutumas üha populaarsemaks. Kas see on järjekordne moetrend? Kas pehmenduste kasutamine on beebi jaoks oluline? Paljud usuvad, et see on vajalik kuid umbes sama paljud on selle kasutamise vastu. Meie arvates pakuvad võrevoodites kasutatavad pehmendused isaks ilule ka lastele turvalisust.

Täpsemalt

Meie uus toode YappyMemory madrats

.

Lapsed on meie elu kalleimad kingitused ning just seetõttu soovime neile alati pakkuda parimat. Pole kahtlustki, et vanemad valivad lastevoodeid ja vankreid mugavuse, turvalisuse, stabiilsuse ja muude sarnaste kriteeriumite järgi. Seda nimekirja saaksime pikendada lõputu loeteluga. Täna räägime teile aga sellest, kui oluline on vastusündinud beebile õige madratsi valik...

Täpsemalt

YappyKids võtab osa Saksamaal toimuvast näitusest Kind&Jugend 2018.

.

Meie stend asub hallis 11.1, Stendi number: B020.
Ootame Teid 20.-23. septembril 2018 a.

Täpsemalt

“Viie S” teooria – ehk kuidas rahustada nutvat last.

.

Iga laps on eriline, tahetud ja oodatud. Nii nagu täiskasvanul on ka igal lapsel omad iseloomujooned. Ei saa salata, et nuttev laps võib vanemate une korralikult ära rikkuda. Palju unetuid öid tõstavad lapse ema ja isa stressi vastuvõtlikkust, mis hiljem peegeldub nende tervisel ja pereelul jne. Samuti, laps kasvab ja areneb une ajal! Dr Harvi Karp avastas 1981. aastal Kung San hõimu külastades teatud võtted, mis aitavad last maha rahustada.

Täpsemalt

YappyKids toetav padi rasedatele

.

YappyKids esitleb uut toodet – toetavat patja, mis on mõeldud rasedatele. YappyKids meeskonna eksperdid töötasid hoole ja armastusega välja toetava padja rasedatele. See on loodud selleks, et tulevane ema saaks mugavalt enne lapse sündi puhata.

Täpsemalt

Lihtne viis lastetoa värskendamiseks!

.

YappyKids eksperdid leidsid lihtsa ja igale rahakotile sobiva lastetoa lahenduse. Kuidas värskendada või uuendada lapse tuba nii, et seda oleks kerge paigaldada ja nii, et tervet ruumi poleks vaja üleni ümber teha.

Täpsemalt

Kuidas luua beebidele allergiavaba keskkond?

.

Beebit oodates soovib iga vanem enda lapsele uusi asju valides, et mööbel, lapse voodi, mänguasjad ja paljud muud vajalikud asjad oleksid beebile parimad ja turvalisemad. Kuigi beebi võimalikke allergiaid on enne tema sündi üsna keeruline teada, annab YappyKids meeskond teile mõningaid näpunäiteid ohutu keskkonna loomiseks.

Täpsemalt

Kuidas ühendada lapsevanemate ja lapse magamistuba?

.

Imiku magamiskoht on ala, kus ta hakkab veetma oma esimestel elukuudel suurema osa oma ajast. Sellel perioodil on imiku jaoks väga vajalik ema ja isa pidev tähelepanu. Sellepärast paljud noored lapsevanemad võtavad vastu otsuse teha laste magamise nurk enda magamistuppa. Kuidas organiseerida ühist ruumi nii, et lapsevanemad ja laps tunneksid ennast mugavalt. Magamistoa sisustus oleks funktsionaalne, esteetiline ja pakuks lisaks silmarõõmu?

Täpsemalt

Imetamispadi ja beebiümbristekk

.