Ostukorv

0 Tk - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

YappyKids toetav padi rasedatele

.

YappyKids esitleb uut toodet – patja rasedatele. YappyKids meeskonna eksperdid töötasid välja toetava padja rasedatele, mis on hoole ja arvamustusega loodud tulevasele emale.
Raseda naise igapäevane terve uni ja täisväärtuslik puhkus on tema hea enesetunde aluseks. Raseduse teisel ja kolmandal kuul kaebavad paljud naised unetust ja valusid ebamugava keha asendi tõttu. Ebamugavus ja unepuudus raseduse viimastel kuudel võib esile kutsuda kroonilise väsimuse. Tulevane ema peab aga jõudu eelolevaks sünnituseks ja vastsündinu eest hoolitsemiseks kokku hoidma. Seetõttu, tuleb rasedat naist ümbritseda armastuse, hoole ja abivahenditega, mis muudavad tema elu sel raskel perioodil lihtsamaks. 
Padja ergonoomiline kuju toetab kõhtu ja pakub külili magades täiendavat toetust nii emale kui ka lapsele.

Erinevalt tavalisest padjast või rullist sobitub spetsiaalne toetav padi ideaalselt keha kurvidega. Lisaks saab seda käte ja jalgadega mugavalt enda alla tõsta valides välja sobivaim uneasend. Patja on väga mugav panna põlvest kõvera jala või kõhu alla. Selles asendis saavad kael ja selg lõdvestuda ning koormus liigestele jaguneb ühtlaselt üle terve keha.

YappyKids toetav padi on loodud selleks, et aidata naistel leida võimalikult mugav kehaasend ja pakkuda une ajal mõnusat lõdvestumist. Tegemist on multifunktsionaalse esemega ning te võite selle eeliseid kasutada ka muudel eesmärkidel:

  • Padja peal saab lugemise, televiisori vaatamise või söömise ajal mõnusalt lamada.
  • Patja saab kasutada rullina kaela, selja, ümardunud külgede või jalgade toetamiseks.

  

  • Võite toetava padja võtta reisile kaasa, et ennast sõidu ajal mugavalt tunda.
  • Tänapäevas emad kasutavad patja ka võimlemisatribuudina.
  • Peale lapse sündi saab patja kasutada voodis pehme piirdena lapse ohutuse tagamiseks.
  • Võib kasutada lapse toitmise ajal, et käed saaksid samas vabad olla.
  • Kasutada lapse selja taga, kui ta istuma õpib.

YappyKids padja täiendavad eelised on selle toote ohutus ema ja lapse jaoks, sest padi on tehtud kvaliteetsetest hüpoallergilistest materjalidest. Lukuga suletav ümbris on valmistatud naturaalsest ja käega katsudes mõnusast satään puuvillast ning on kergesti pestav ja eemaldatav. Selline padi kestab kaua, sest see ei kaota oma vormi ja kuju tänu allergiavastastele PES polüestripallikeste täidisele, mis on paigutatud nii, et nad pesu ajal kokku ei vajuks.

Loodame, et YappyKids toetav padi kingib tulevastele emadele täisväärtusliku une, mugavuse ja hea tuju!

See artikkel on YappyKidsi intellektuaalne omand ning selle artikli mis tahes kujul kopeerimine toob kaasa juriidilise vastutuse. Lubame seda artiklit kopeerida vaid siis, kui viidatakse algallika saidile: www.yappy.ee.

YAPPY.EE