Ostude kaart

0 Tk. - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

Eeskirjad ostude tegemiseks Internetis-Shop Ltd "YappyKids"

Palun lugege ja kinnitage leping kaupade ja teenuste ostmine LLC poolt pakutavate "YappyKids"(registreeritud Läti Vabariigi ettevõtete registris, reg. № 40103862792, Juriidiline aadress: tänav Zemitana 9, Riga, LV-1012, Läti):
1. OÜ pakutavate toodete müük "YappyKids" internetis avaldatud ettepaneku vahendusel, käesoleval juhul, kui ostja teeb tellimuse, ostja ja müüja vahel on sõlmitud leping.
 
2. Kassa on võimalik kohapeal www.yappy.ee; e-maili teel: info@yappy.lv, sales@yappy.lv või telefoni teel +372 8801047
 
3. Kõik hinnad kaupade Ltd "YappyKids" on tähistatud käibemaksuga 21%. Kättetoimetamise kulud ei sisaldu kauba kindlaksmääratud väärtuses.
 
4. Mööbli või tekstiiltoodete arvuti pilt ei saa 100% umbesTrazit Tegelikku liiki kaupade, sest iga monitori, ekraani mobiilseadme jne näitab pilti oma värve. Sellega seoses on meie pildid On suhteliselt informatiivne iseloom Ja tegelik kaup võib olla veidi erinev pilt.
 
5. Kui te disain Tellimuseа Peate esitama e-posti aadressi, et saaksite saata Klient Arved ja muud vajalikud dokumendid. Rohkem teavet ohutuse ja kasutamise kohta oma andmed saate teada, ja pärast lugemist olla kindel, et kinnitada, privaatsus Ltd "YappyKids"
 
6. Enne toote kasutamist lugege hoolikalt kasutusjuhendit ja kasutage toodet ainult juhendi kohaselt vastavalt toote omadustele ja ettenähtud kasutusalale.
 
7. Kui muudate meelt ja otsustate keelduda ostust, on ostjal õigus 14 kalendripäeva jooksul lepingust taganeda ja tagastada e-poes ostetud kaup tagasi müüjale.
 
8. Keeldumine ostust krediidilepingu korral "tarbija vastutab kauba kvaliteedi ja ohutuse ohutuse eest keeldumise tähtaja jooksul". OlemeKauba Vetuem säilitamiseks, et realiseerida õigus keelduda kooskõlas krediidilepingu reeglitega, ei olnud kaubal väliseid mehaanilisi kahjustusi.  Kauba tagastamise korraldamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel: Sales@yappy.lv, Numbri ja kuupäeva määramine Tellimuse. С TingimusedMi Kauba tagastamine Leiad rohkem üksikasju osa kodulehel Ltd "YappyKids": Taganemisõiguse
 
9. Kõik kaubad on tagatud 24 kuu jooksul alates saatelehel märgitud kauba vastuvõtmise kuupäevast või kättetoimetamise fakti kinnitava dokumendiga.
 
10. Lisasoodustused ja sooduskupongid kehtivad ainult täishinnaga toodetele ning neid ei saa liita teiste www.yappy.lv lehel olevatele soodushinnaga toodetele.
 
11. Tootja garantii ei kehti kahju kohta, mille on põhjustanud ostja või kasutaja, Nimelt:
11.1. Kaupa ei ole kasutatud ettenähtud otstarbel või seda ei ole kasutatud konkreetse toote kasutusjuhendis täpsustatud viisil;
11.2. kriimustatud, purunenud struktuurid, kaupade hooldamine sobimatute vahenditega läbiviidud kauba puhul, kui toode on nähtavate paranduste abil;
11.3. Elementide loomuliku kulumise korral (nt plastist või Ilmus Tagasilöögi rattad jne);
11.4. Kui ostja kasutas kaupa professionaalsel otstarbel (näiteks kui kaupa kasutati mitte isiklikul otstarbel, vaid avalikes kohtades);
11.5. Garantii ei kehti juhul, kui kahju tekkis kauba ebaõige veo tagajärjel (kui ostja vastutab transportimise eest).
11.6. Enne mööbli kokkupanekut veendu, et kõik osad on defektivabad. Defektiga (kriimud, mõrad, mõlgid jms) toodetest tuleb koheselt teavitada sales@yappy.lv aadressil ning mööblit ei tohi hakata kokku panema! Pärast mööbli kokkupanekut ei ole võimalik enam defektseid osi välja vahetada või nende eest raha tagasi saada.
 
12. KaebusedKohta Kättesaadavus või kvaliteedi kohta, esitada elektrooniliselt, saata e-posti aadressile sales@yappy.lv. Kaebus loetakse viie tööpäeva jooksul alates kaebuse kättesaamise kuupäevast, vastus saadetakse kaebuses märgitud kontaktisiku aadressile.
13. E-pood www.yappy.ee jätab endale õiguse mitte töödelda tellimust, kui Interneti-poest ei saa kliendiga ühendust määratud telefoninumbril või e-posti aadressil.
Kui teil on küsimusi, võite helistada +372 8801047 või kirjutage e-posti aadressile: sales@yappy.lv