Ostukorv

0 Tk - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

Eeskirjad ostude tegemiseks e-poes SIA "YappyKids"

Palun lugege ja kinnitage SIA "YappyKids"(registreeritud Läti Vabariigi ettevõtete registris, reg. № 40103862792, Juriidiline aadress: Zemitana 9, Riga, LV-1012, Läti) poolt pakutavate kaupade ja teenuste ostmiseks:

1. SIA "YappyKids" pakutavate toodete müük internetis toimub juhul, kui ostja teeb tellimuse, mille tulemusel ostja ja müüja vahel on sõlmitud leping.

2. Tellimus on võimalik teha e-poes www.yappy.ee; e-maili teel: [email protected], [email protected] või telefoni teel +372 8801047

3. Kõik SIA "YappyKids" kaupade hinnad on tähistatud käibemaksuga 21%. Kättetoimetamise kulud ei sisaldu kauba kindlaksmääratud väärtuses.

4. Mööbli- või tekstiiltoodete virtuaalne pilt ei pruugi 100% vastata reaalsusele. Iga monitor, ekraan, mobiilseade jne näitab pilti erinevalt. Sellega seoses on meie tootepildid informatiivsed ja tegelik kaup võib erineda pildil olevast.

4.1. Yappy Kids jätab endale õiguse teha toodetes, nende tarvikutes ja detailides muudatusi ilma ostjat ette teatamata.

5. Tellimust esitades peate esitama oma e-posti aadressi, et saaksime edastada arved ja muud vajalikud dokumendid. Rohkem teavet ohutuse ja andmete kasutamise kohta saate lugeda SIA  "YappyKids" privaatsuspoliitikast.  

6. Enne toote kasutamist lugege hoolikalt kasutusjuhendit ja kasutage toodet ainult juhendi kohaselt vastavalt toote omadustele ja ettenähtud kasutusalale.

7. Kui muudate meelt ja otsustate keelduda ostust, siis on ostjal õigus 14-kalendripäeva jooksul lepingust taganeda ja tagastada e-poest ostetud kaup tagasi müüjale.

8. Ostust keeldumise korral vastutab tarbija toote kvaliiteedi ja ohutuse säilitamise eest, nagu see oli ostmise hetkel. Kaup peab olema tagastatud originaalpakendis, et välitida väliseid kahjustusi. Kauba tagastamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel: [email protected]. E-maili lisada tellimuse number ja kuupäev, millal tellimus esitati. Rohkem informatsiooni tagastamise kohta leiab SIA"YappyKids": Taganemisõigus.

8.1. Tellimust on võimalik tühistada ainult enne selle väljasaatmist. Kui tellimus on kullerile kohaletoimetamiseks üle antud, ei ole tellimust enam võimalik tühistada. Sel juhul tuleb kaup tagastada (vt nr 8.)

9. Kõikidele kaupadele on tagatud 24-kuuline garantii, mis kehtib alates saatelehel märgitud kauba vastuvõtmise kuupäevast või kättetoimetamist kinnitava dokumendi kuupäevast. 

10. Lisasoodustused ja sooduskupongid kehtivad ainult täishinnaga toodetele ning neid ei saa laiendata teiste www.yappy.lv lehel olevatele soodushinnaga toodetele.

11. Tootja garantii ei kehti kahju kohta, mille on põhjustanud ostja või kasutaja:

11.1. Kaupa ei ole kasutatud ettenähtud otstarbel või seda ei ole kasutatud konkreetse toote kasutusjuhendis täpsustatud viisil;

11.2. kriimustatud, purunenud pinnad, kaupade hooldamine sobimatute vahenditega;

11.3. Elementide loomuliku kulumise korral (nt kulunud plastik, kulunud rattad jne);

11.4. Kui ostja kasutas kaupa valel otstarbel (näiteks kui kaupa kasutati mitte isiklikul otstarbel, vaid avalikes kohtades);

11.5. Garantii ei kehti juhul, kui kahju tekkis kauba ebaõige veo tagajärjel (kui ostja vastutab transportimise eest).

11.6. Enne mööbli kokkupanekut veendu, et kõik osad on defektivabad. Defektiga (kriimud, mõrad, mõlgid jms) toodetest tuleb koheselt teavitada [email protected] aadressil ning mööblit ei tohi enne kokku panna! Pärast mööbli kokkupanekut ei ole võimalik enam defektseid osi välja vahetada või nende eest raha tagasi saada.

12. Kullerettevõttega kauba kättetoimetamisel vastutab ostja kauba kättesaamise ja kvaliteedikontrolli eest. Kättesaamise hetkel peab ostja veenduma, et pakendil pole ilmseid defekte. Defektide leidmise korral peab ostja sellest kullerettevõtet teavitama ja selle fakti kättetoimetamisdokumentides või kullerettevõtte elektroonilises terminalis märkima. Kui kauba kättesaamisel pakendidefekte ei märgata, loetakse, et kaup on heas korras tarnitud ja puudused on tekkinud pärast kauba kättesaamist ning SIA Yappy Kids ei saa kullerettevõttelt kahjuhüvitist nõuda.

13. Kaebused toodete kättesaadavuse või kvaliteedi kohta tuleb esitada elektrooniliselt ehk saata e-mail aadressile [email protected]. Kaebus menetletakse viie tööpäeva jooksul alates kaebuse kättesaamise kuupäevast, vastus saadetakse kaebuses märgitud kontaktisiku e-posti aadressile.

14. E-pood www.yappy.ee jätab endale õiguse mitte töödelda tellimust, kui e-pood ei saa kliendiga ühendust kliendi poolt märgitud telefoninumbril või e-posti aadressil.

Kui teil on küsimusi, võite helistada +372 8801047 või kirjutada e-mail: [email protected]