Ostude kaart

0 Tk. - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

Privaatsus "YappyKids"

 
Me hoolime teie privaatsusest ja teie isikuandmete turvalisusest. Jälgides Regula Euroopa Parlament ja nõukogu (EС) 2016/679 Üksikisikute kaitse kohta isikuandmete töötlemisel ja selliste andmete vaba ringluse osas, Pärast seda, kui jõustumine muutus kehtetuks Direktiivi 95/46/EK (Kokku Regula Teave andmekaitse kohta), Pakume teile eriti Läbipaistev Isikuandmete töötlemisel.
 
1. Ltd "YappyKids" (Registreeritud Läti Vabariigi ettevõtete registris, reg. № 40103862792, Juriidiline aadress: tänav Zemitana 9, Riga, LV-1012, Läti) (Lisaks tekstis – Yappykids), ning vastab Euroopa Liidu andmekaitse ühises määruses sätestatud nõuetele 2016/679 Euroopas. 
See Poliitika Konfidentsiaalsus selgitab, kuidas Yappykids Töötleb isikuandmeid meie teenuste kasutamisel. Seda poliitikat kohaldatakse Kaardil Mis tahes liiki isikuandmete töötlemisega, mis on kogutud Yappykids Viib läbi saitidel kirjavahetuse teel e-posti teel, liidetes, vidinates, küsimustikes, lepingutes ja saab muudest allikatest.
 
Isikuandmete kogumine ja kasutamine
 
2. Ükskõik millisest riigist te teenuseid kasutate Yappykids, järgitakse isikuandmete töötlemisel eeskirju, mida kohaldatakse määruses.
3. Ltd "YappyKids» teavitab teid, et sisestades oma e-posti aadressi, nõustute, et aadress kaasatakse andmebaasi ja seda saab kasutada sõnumite saatmiseks tellimuse seisundi muutumise kohta saidi www.yappy.ee, samuti teatist küsimuste selgitamise või Infolehed ja kampaania pakkumised (kuid mitte rohkem kui kaks korda kuus).
4. Teid teavitatakse, et Interneti-ressursi kasutamine www.yappy.ee Ltd "YappyKids" või kolmanda isiku nimel, kes tegutseb www.yappy.ee, võib üldistada ja talletada andmeid, mis võimaldab teil jälgida ja hoida arvestust seoses:
4.1. Ehitusplatsi külastuste koguarv;
4.2. Kogusedа Iga konkreetse saidi külastajad;
4.3. Külastajate Interneti-teenuse pakkujate domeeninimed www.yappy.ee;
4.4. IP AadressS;
4.5. Droogiesх Dunnх, mille eesmärk on süsteemide haldamine, samuti jälgida Interneti-ressursi www.yappy.ee kasutamist ja selle parandamise korraldust.
 
Isikuandmete töötlemise eesmärgid ja õiguslik alus

5. Ltd" YappyKids" töötleb isikuandmeid peamiselt järgmistel eesmärkidel:
 • -teenuste osutamise lepingu ettevalmistamine, sõlmimine ja väljasaatmine ning leping
 • -Ettevõtte tõhusa haldamise protsesside tagamine
 • -Äritegevuse planeerimise ja analüüsimise eesmärgil
 • -Personali valik ja juhtimine
 • -Taotluste läbivaatamine ja menetlemine 
 • -Uudiskiri
 
6. Ltd "YappyKids" Töötleb isikuandmeid Vastavalt JärgmineMi SeaduslikMi AsutatudJämi:
 • -Normatiivse seadusega sätestatud juriidiliste kohustuste täitmine
 • -Tagada õigustatud huvi
 • -Lepingu sõlmimiseks ja täitmiseks
 • -Andmesubjekti nõusolek
 
Isikuandmete säilitamise aeg

7. Ltd "YappyKids» Salvestab isikuandmeid vastavalt isikuandmete töötlemise teatud eesmärgile ja normatiivse tegevuse nõuetele seni, kuni on vähemalt üks nimetatud kriteeriumidest:
 • -Vastavalt välisnormatiivse seadusega kehtestatud menetlusele on Ltd "YappyKids" saab realiseerida oma õigustatud huve;
 • -Praegu Ltd "YappyKids", Vastavalt normatiivse tegevuse, Andmete säilitamiseks on juriidiline kohustus;
 • -Seni kehtib andmesubjekti nõusolek asjaomase isiku andmete töötlemiseks, välja arvatud juhul, kui andmetöötluseks on mõni muu õiguslik alus.
 
Faile Küpsise

8. Faile Küpsise on teksti andmed, mis on talletatud brauseris saidi kasutaja arvuti parandada saidi jõudlust. Salvestatud failid Küpsise Laske meil õppida ВAsh arvuti. Kui uuesti külastada kodulehel LLC "Yappy Lapsed» ja kasutades punkte kodukale, saadaval alles pärast parooli sisestamist, failid Küpsise Vältida vajadust uuesti sisestada andmeid.
 
Miks Ltd "YappyKids" kasutab faile Küpsise?

9. LtdYappy Lapsed"kasutab faile Küpsise Järgmistel eesmärkidel:
 • -Seansi juhtimine ja kasutaja autentimine;
 • -Veebilehe funktsionaalsuse tagamiseks;
 • -Et saada statistikat voolu külastajaid kodukale-kasutajate arv, veedetud aeg kohapeal;
 • -Parandada saidi tõhusust.
 
10. Isikuandmete töötlemise õiguslik alus, mida teostatakse toimikute piires, mis on Küpsise, on õigustatud huvi Ltd "YappyKids".
11. Ltd "YappyKids» ei kasuta faile Küpsise Et jälgida PRIvychek kasutajad, seega Ltd "YappyKids" informeerib failide kasutamisest Küpsise, kuid ei küsi teie nõusolekut faili paigutuse Küpsisevastavalt seaduse nõuetele.
12. Ltd "YappyKids"ei lingi Ip Aadress ja e-posti aadress andmetega, mis tuvastavad kasutaja. See tähendab, et Istungil iga Kasutaja Registreeritud, kuid Interneti-ressursi kasutaja www.yappy.ee Jääb Anonüümne.
 


13. Kodulehel Ltd "YappyKids" Saab faile Küpsise Kolmandad isikud, eelkõige Google Analytics. Vahend Google Analytics PakubOn Google Inc. (USA kompanii), kasutadaKaardil Selle tööriista abil kogutud statistilistele andmetele juurdepääsu. 
 
Faili juhtelement Küpsise 

14. Andmesubjekt saab faile kustutada Küpsise oma valik (rohkem teavet- www.youronlinechoices.com/ee).
15. Saate kustutada kõik failid KüpsiseMis on juba teie arvutisse salvestatud ja te saate oma brauseri konfigureerida nii, et see ei luba teil neid salvestada. Aga sellisel juhul iga kord, kui kasutab ressurss, valik tuleb kinnitada käsitsi ja mõned teenused ja funktsioonid saidi ei pruugi olla teile kättesaadav.
 
 
 
Isikuandmete vastuvõtjad ja andmete säilitamise aeg

16. Seadusega kehtestatud juhtudel, Ltd "YappyKids" võivad edastada teavet kolmandatele isikutele. Ka Ltd "YappyKids" võivad kasutada väliseid teenuseid, et tagada oma ülesannete tõhusam täitmine.
Et pakkuda teile asjakohaseid teenuseid, saadame teie isikuandmed meie partneritele:
- Kullerteenuse osutavad ettevõtted, mis tarnivad teile kaupa teie määratud aadressil;
- Meie tootjad – partnerid, kes otseselt tarnivad teile kaupu (näiteks varuosi);
- Finantsteenuseid osutavad ettevõtted, kellega sõlmite lepingu kaupade ostmiseks osamaksetena;
- Kõnekeskuse teenuseid pakkuvad ettevõtted (HelistadaCenter);
- Enterprise või Avalikes Meistrid, kes osutavad teenuseid mööbli kogumisel või kõrvaldamiselю Abieluа;
- Ettevõtted (laod), Pakkudes Kauba ettevalmistamine kulleri ja klientide tarnimiseks;
- Teenuseid osutavad ettevõtted Turu tegevuse ja turustamise valdkonnas;
-osutatud teenuse kvaliteeti hindavad ettevõtted.
16.1. Teie nõusolekul töödeldavad teie isikuandmed töödeldakse ja säilitatakse kuni teie nõusoleku tühistamiseni.
 
Juurdepääs teie isikuandmetele ja muudele andmesubjekti õigustele
 
17. Et saada infot oma isikuandmete kohta, mida Ltd "YappyKids" Protsessid sinust, sa pead esitama taotluse: kirjalikult, в Office Ltd "YappyKids", Asub Riia tänava aadress Zemitana 9 LV-1012, Isikut tõendava dokumendi esitamisega;
18. Andmesubjektil on õigus taotleda isikuandmete kustutamist, et piirata isikuandmete töötlemist, esitada vastuväiteid isikuandmete töötlemisele, nõuda isikuandmete parandamist vastavalt õigusnormidele.
19. Ltd "YappyKids" Suhtleb Mis teema DunnonAndmesubjekti määratud kontaktandmete (telefoninumber, e-posti aadress, aadress) kasutamine.
20. Kui tunnete, et teie eraelu puutumatuse õigusi on rikutud, võite esitada kaebuse andmetöötluse asutusele.
 
Õigus nõusolekust taganeda
 
21. Kui Isikuandmete töötlemine on algatatud ja teostatud vastavalt andmesubjekti nõusolekule, on andmesubjektil õigus oma nõusolek tühistada, saates loobumise e-posti aadressile: info@yappy.lv.
22. Ebaõnnestumine ei mõjuta andmete töötlemist, mis viidi läbiаAjal, mil kliendi nõusolek kehtis. Imonk oma nõusolekut, ei ole võimalik lõpetada andmete töötlemist, mis toimub kooskõlas teiste õiguslike alustega.
23. Kasutajal on õigus oma profiil kustutada, saates e-posti aadressile taotluse info@yappy.lv. Taotluse võetakse vastu ainult juhul, kui Ta ei Saadetud samalt meiliaadressilt, kuhu kasutaja profiil on registreeritud.
 
Privaatsuse poliitika muudatused
 
24. Oü «Yappy Lapsed» Võib igal ajal teha MuutaMineMis on avaldatud veebilehel www.yappy.ee.