Ostude kaart

0 Tk. - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

Meist

YappyKids on noor ja väga kiirelt arenev lastemööblit tootev bränd Lätist. Ettevõte loodi Frolov-i perekonna poolt 2015. aastal. Meie pakkumiste seast leiate laia valiku ainulaadset, läbimõeldud lahenduste ja kõikidele Euroopa normidele vastava lastemööbli. YappyKids on unikaalne kombinatsioon turvalisusest, disainist, kvaliteedist ja funktsionaalsusest. Meie voodeid kasutab üle 10 000 lapse kogu maailmas: Riiast Londonini ja Tokyost Miamini!

Missioon

YappyKids-i missiooniks on muuta iga voodis veedetud hetk tervislikuks ja laste jaoks turvaliseks, tuua rõõmu ja pakkuda vanematele meelerahu.

Meie tooted

Meie voodid on peamiselt valmistatud kasepuust, tammest ja pöögist ning viimistletud looduslikke lakke ja veebaasil värve kasutades. Lisaks on ettevõtte pidev areng andnud meile võimaluse toota madratseid ja voodipesu, pakkudes seeläbi lastele veelgi mugavamat elu. Kuna kõik meie tooted on koheselt laos olemas, saame need hetkega saata kõikjale maailmas.

Meie saavutused

2017. aastal valiti YappyIcon Saksamaal, Cologne linnas toimunud Kind & Jugend Innovation Award auhinnagaalal sadade teiste ettevõtete seast finalistiks.