Ostukorv

0 Tk - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

Meist

YappyKids on noor ja kiiresti arenev lastemööblit tootev bränd Lätist. Ettevõte loodi Frolovi perekonna poolt 2015. aastal. Meie pakkumiste seast leiate laia valiku ainulaadset, läbimõeldud lahendustega ja kõikidele Euroopa normidele vastavat lastemööblit. YappyKids pakub unikaalset kombinatsiooni mööblist, mis on turvaline, stiilse disainiga, kvaliteetne ning ka funktsionaalne. Meie voodeid kasutab üle 20 000 lapse üle terve maailma - Riiast Londonini ja Tokyost Miamini.

Missioon

Meie missiooniks on muuta lapse iga voodis veedetud hetk tervislikuks ja turvaliseks, pakkudes samal ajal rõõmu ja meelerahu lapsevanematele.

Meie tooted

Meie voodid on valmistatud peamiselt kase-, tammepuust ja pöögist. Viimistlemisel oleme kasutanud vaid looduslikke lakke ja veebaasil värve. Ettevõtte järjepideva arengu tõttu oleme lisaks mööblile hakanud tootma ka madratseid ja voodipesu. Kogu sortiment on koheselt laos olemas, mistõttu saame need saata hetkega kõikjale üle terve maailma.

Meie saavutused

2017. aastal valiti mööblisari YappyIcon Saksamaal Cologne linnas toimunud Kind & Jugend Innovation Award auhinnagaalal sadade teiste ettevõtete seast üheks finalistiks.