Ostukorv

0 Tk - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

OLULINE INFO: internetipoest soetatud ostu korral on Teil õigus kaup tagastada 14-päeva jooksul, mainimata seejuures tagastamise põhjust. 

YappyKids pöörab mööbli tootmises erilist tähelepanu kvaliteedile, standarditele ja kasutatavatele materjalidele. Selleks, et veenduda voodite ohutuses ning usaldusväärsuses, on need testitud vastavalt Euroopa Liidu EVS-EN 716-1:2017 standardile. Yappy Kids läbis kõik vajalikud testid kiitusega. PDF (vajutage, kui soovite rohkem teavet testi kohta).

Kasutatud puitmaterjal: meie lastevoodid on valmistatud peamiselt oksavabast männist, kasest ja pöögist, mis on sõbralikud nii Teie mudilasele kui ka ümbritsevale keskkonnale. Kask on puu, mis on võimeline andma inimesele tohutult jõudu ning on energeetiliselt sama võimas kui tamm. Seetõttu on nendest puitmaterjalidest valmistatud mööblil ja esemetel suur tervendav jõud. Kasepuust mööbel sobib vanade uskumuste järgi kõige paremini lastele ja rasedatele naistele. 

Lisaks pakume metallvoodeid ja laste tervisele ohutuid puitlaastplaadist ja laminaadist valmistatud voodeid.

Kvaliteet: YappyKids toodangu igat partiid kontrollitakse sõltumatute ekspertide poolt. Kvaliteedikontrolli käigus testitakse mööbli funktsionaalsust, kattepinna kvaliteeti ja mööblil liitekohti. Samuti hävitatakse iga kontrolli käigus üks voodi, et kontrollida selle vastupanuvõimet jõukoormusele.

Värvid ja lakid: YappyKids  lastevoodite viimistluses kasutatakse vaid vesilahustuvaid vahendeid. Meie jaoks on oluline kõrge kvaliteedistandard, mistõttu kasutame viimistluses neid vahendeid, mis vastavad laste mänguasjadele esitatavatele normidele EN: 71-3.

Vastavus EL standarditele: kõik meie voodid on toodetud vastavalt Euroopa Liidu standarditele EVS-EN 716-1:2017. 

Kõik Yappy Kids lastevoodite mudelid ja kaubamärk on patenteeritud Läti Vabariigi Patendiametis. Patendiõigused hõlmavad kogu Euroopa Liitu.

Vaata klientide saadetud pilte!

Informatiivne video: