Ostude kaart

0 Tk. - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

TÄHTIS: Olles tellinud voodi meie internetipoest on Teil õigus 14. päeva jooksul keelduda ostust, mainimata seejuures keeldumise põhjust. Me oleme veendunud oma toodangus!

YappyKids pöörab lastemööbli ja muu mööbli tootmisel erilist tähelepanu kvaliteedile, standarditele ja kasutatavatele materjalidele.

Selleks, et veenduda voodite ohutuses ja usaldusväärsuses testis Metsa- ja puidutoodete Teadus- ja arendustegevuse Instituut neid vastavalt EL rangete normdokumentidega.

Yappy Kids läbis kõik vajalikud testid kiitusega. PDF (vajutage, kui soovite rohkem teavet testi kohta).

Puit: kauplustes võib osta lastevoodeid männist, kasest, pöögist, samuti metallvoodeid ja laste tervisele kahjulikke voodeid puitlaastplaadist ja laminaadist.

Ettevõtte YappyKids valik – kask või spetsiaalselt töödeldud oksavaba mänd, mis ei emiteeri vaiku ja on sõbralik nii Teie mudilase kui ka ümbritseva keskkonna vastu. Kask on puu, mis on võimeline andma inimesele tohutu jõu. Võimsuselt on see sarnane tammele. Sellepärast on sellest valmistatud mööblil ja esemetel suur tervendav jõud. Eriti heasoovlik on kask, pärimuste järgi, laste ja rasedate naiste suhtes.

Kvaliteet: iga ettevõttes YappyKids  toodetud toodangu partiid kontrollitakse sõltumatute ekspertide poolt. Kvaliteedi kontrolli käigus kontrollitakse funktsionaalsust, kattepinna kvaliteeti ja sõlmede liitekohti. Samuti hävitatakse üks voodi partiist selleks, et kontrollida vastupanuvõimet jõukoormustele.

Värvid ja lakid: YappyKids  lastevoodite viimistluses võimaldab tootjatel kasutada vaid vesilahustuvaid materjale. Kvaliteedistandardina on meie ettevõte seadnud endale kõrge läve ja kasutab materjale, mis vastavad laste mänguasjadele esitatavatele normidele EN: 71-3.

EL standardid: kõik voodid on toodetud vastavalt Euroopa Liidu standarditele. Seega vastavad lastevoodid standarditele  EN 716-1:2008+A1:2013.

Patendid: kõik kompanii Yappy Kids lastevoodite disainid, samuti kaubamärk on patenteeritud Läti Vabariigi Patendiametis. Patendiõigused hõlmavad kogu Euroopa Liitu.

Vaadata klientide saadetud pilte!

Informatiivne video: