Ostukorv

0 Tk - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

Kvaliteedi tagamine
YappyKidsis on kvaliteet meie nurgakivi. Oleme uhked iga meie loodud toote käsitöö ja ohutuse üle, tagades, et teie lapse heaolu on meie prioriteet.


ELi standarditele vastavus
Meie võrevoodid on hoolikalt valmistatud vastavalt Euroopa Liidu rangele standardile EN 716. See tähendab, et teie lapse magamiskeskkond vastab rangetele ohutusnõuetele, mis tagab teile meelerahu.


FSC sertifitseeritud puit
Me usume jätkusuutlikkusse, mistõttu kasutame oma toodetes eranditult FSC (Forest Stewardship Council) sertifitseeritud puitu. See tagab, et kasutatav puit on vastutustundlikult hangitud, toetades meie pühendumust keskkonnale.


Veepõhised materjalid
Me seame esikohale teie lapse tervise ja keskkonna. Kõik meie materjalid on veepõhised, mis tagab, et meie toodetes ei ole kahjulikke kemikaale ega toksiine. Teie lapse ohutus on esmatähtis ja meie eesmärk on pakkuda talle turvalist ja tervislikku keskkonda.

OEKO-TEX sertifitseeritud tekstiilid
Meie tekstiilidel on mainekas OEKO-TEX sertifikaat, mis on tunnistus nende mittetoksilisusest. OEKO-TEX sertifikaat tagab, et meie tekstiilid ei sisalda kahjulikke aineid, pakkudes teie lapsele ülimat mugavust ja turvalisust.
Teie lapse ohutus, meie lubadus
YappyKids on pühendunud turvaliste ja keskkonnasõbralike ruumide loomisele, et teie laps saaks areneda. Võtame kõik meetmed, et meie tooted mitte ainult ei vasta, vaid ületavad kõrgeimaid kvaliteedi- ja ohutusstandardeid, andes teile meelerahu YappyKids i valikul.

Kõik Yappy Kids lastevoodite mudelid ja kaubamärk on patenteeritud Läti Vabariigi Patendiametis. Patendiõigused hõlmavad kogu Euroopa Liitu.

Vaata klientide saadetud pilte!

Informatiivne video: