Ostukorv

0 Tk - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

YappyGum voodipehmendused

.

Pehmenduste kasutamine võrevoodites on muutumas üha populaarsemaks. Kas see on järjekordne moetrend? Kas pehmenduste kasutamine on beebi jaoks oluline? Paljud usuvad, et see on vajalik kuid umbes sama paljud on selle kasutamise vastu. Meie arvates peavad võrevoodites kasutatavad pehmendused olema lisaks ilule ka praktilised!

Beebid tunnevad ennast ema kõhus olles turvaliselt. Neil on piirid, mida saab käega katsuda kuid sündides tulevad nad suurde maailma, kus selliseid piire enam ei ole. Meie YappyGum pehmendused ei lisa beebidele ainult turvatunnet tema suures võrevoodis vaid aitavad kaasa ka sisekujunduse loomisele.

Meie YappyKids eksperdid on järginud pingsalt tänaseid lastetoa moetrende ja välja töötanud ühteaegu nii praktilise kui kauni toote! Need pehmendused on kolm ühes! Pehmendus on disainitud sellisena, et seda ei peaks võrevoodi külge siduma ning saaks paigutada just nii nagu vaja.

YappyGum pehmendust saab kasutada ka beebi magamispesana – loo täpselt beebi pikkusele sobiv pesa.

Imetamise ajal on aga võimalik kasutada pehmendust käetoena, et noor ema ei peaks liigselt lapse toetamiseks pingutama. See muudab ka kõik muidu keerulisena tundunud tegevused lihtsaks ja nauditavaks!

 

YappyGum bumper on võimalik tellida siit.

Tellides meie poest, on teil õigus madrats 14 (neljateistkümne) päeva jooksul tagastada ilma igasuguste selgitusteta. Me usume oma toodetesse!