Ostukorv

0 Tk - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

Meie uus toode YappyMemory madrats

.

Lapsed on meie elu kalleimad kingitused ning just seetõttu soovime neile alati pakkuda parimat. Pole kahtlustki, et vanemad valivad lastevoodeid ja vankreid mugavuse, turvalisuse, stabiilsuse ja muude sarnaste kriteeriumite järgi. Seda nimekirja saaksime pikendada lõputu loeteluga. Täna räägime teile aga sellest, kui oluline on vastusündinud beebile õige madratsi valik.

Inimesed kõikjal maailmas teavad, et kõvem madrats on laste esimesel eluaastal oluline, et tagada selgroole õige asend ja vältida selliseid tõsiseid vigastusi nagu seda on skolioos ja võimalikud selgroo valesti arenemised. Saadaval on lai valik erinevate täidetega madratseid alates tatrateradest, lõpetades kookospähkliga kuid seekord räägime uutest toodetest Läti turul ehk madratsitest, mis on täidetud merevetikate ja memory foam-iga.

Selleks, et teie beebi saaks nautida kõrgeima kvaliteediga und, viisid YappyKids eksperdid läbi põhjaliku uuringu ning lõid YappyMemory madratsi. Õige madratsi valik ei ole oluline ainult selleks, et teie beebi saaks end korralikult välja puhata vaid selleks, et ta saaks õigesti areneda ning oleks terve ja tugev.

Meie uus toode YappyMemory madrats on ortopeediline ja allergiavastane toode, mis tagab teie beebile tervisliku magamisaseme tema sünnist kuni võrevoodieast välja kasvamiseni.

Sarnaselt YappyWool ja YappyLatex madratsile, saab YappyMemory madratsil kasutada kahte erinevat poolt. Madratsi üks pool pakub head tuge ning seda saab kasutada kuni beebi üheaastaseks saamiseni. See madratsi pool on valmistatud madratsi sisemistes kihtides asuvatest merevetikatest. Madratsi teine, pehmem pool, on aga valmistatud memory foam-ist, mis kohandub lapse kehale siis, kui ta on rohkem kui 1 aastane. See tagab suurepärase une ja magusaimad unenäod!

Madrats koosneb erinevatest kihtidest, kusjuures igal kihil on erinevad omadused.

Merevetikad sisaldavad rohkelt joodi ja mineraale, mis aitavad tugevdada beebi immuunsüsteemi, tagades lapsele tervisliku ja sügava une. See tagab parima õhuliikuvuse, tasakaalustades seeläbi beebi kehaniisukuse ja temperatuuriga. Merevetikad on ka suurepärased staatilise elektri vältijad. Teisisõnu hoiab meie madrats beebi keha ülekuumenemast, liigniiskuse tekkest ja ebamugavustundest, mis tekivad paljude teiste madratsitega.

Polüuretaanist vaht on valmistatud loodussõbralikest ja allergiavastastest koostisosadest, mis tagavad madratsi mitmekülgsuse. Kasutame oma madratsites ainult ortopeedilist vahtu, mis on väga pika elueaga.

Nagu eelnevalt mainisime, on üks YappyMemory madratsi pool valmistatud loodussõbralikust memory foam-ist, mis kohandub beebi kehaga ning tagab selgroole parima asendi ilma beebit liigselt koormamata. Vahetades enda magamisasendit memory foam madratsil, ei teki heli, lastes beebil end rahulikult välja puhata. Kõik need omadused muudavad memory foam madratsi üheks parimaks hetkel saadaval olevaks madratsiks, mis sobib kergesti unest ärkavatele beebidele. 

Madratsi siseosad on kaetud naturaalse puuvillast voodriga. Sama materjali on kasutatud ka ortopeedilise madratsi välimiste kihtide valmistamisel. See pakub piisavalt õhku ja reguleerib niiskust, luues seeläbi parima mikrokliima ning kaitstes beebit madratsi kõvemate kihtide eest.

Madratsi välimine kiht on kootud aloe kiududest, mis tagavad madratsi hingavuse, reguleerivad temperatuuri ja loovad seeläbi ideaalse mikrokliima. Seda on lihtne eemaldada ja pesumasinas pesta.

 

YappyMemory madratsit on võimalik tellida siit.

Tellides meie poest, on teil õigus madrats 14 (neljateistkümne) päeva jooksul tagastada ilma igasuguste selgitusteta. Me usume oma toodetesse!