Ostukorv

0 Tk - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

YappyIcon beebivoodi 120 x 60 cm ja YappyIcon kummut

 YappyIcon beebivoodi 120 x 60 cm ja YappyIcon kummut  
802,59 € 863,00 €
Parameetrid
Tootekood: 169
Kättesaadavus: Laos
Saadalolev värvus

YappyKids – see on Läti kaubamärk!

YappyIcon beebivoodi

YappyKids koostöös TL Disainiga on teie beebile loonud midagi täiesti uut ja eksklusiivset. YappyIcon on beebide võrevoodi, mis on 100%  Lätis toodetud ning valmistatud kõrgkvaliteetsest tamme- ja kasepuidust. 

Voodimaterjal tamm kuulub pöögipuidu perekonda ning sümboliseerib võimsust, energiat ning tugevust. Lisaks kinnitab selline puiduvalik meie armastust kodumaa vastu, sest ega seda puud poleks muidu ilmalikuks puuks nimetatud. 

Kombineerides toote loomisel tugevaid materjale ning kasutades ainult veebaasil loodud värve ja lakke, on YappyKids meeskond valmistanud beebivoodi, mis on parim näide vastupidavast ja lapsesõbralikust voodist. Selles on omavahel ühendunud turvalisus ja funktsionaalsus.

TähelepanuYappyIcon on saadaval ka suuruses 140 x 70 cm

YappyIcon voodile suurusega 120 x 60 cm on saadaval ka eraldi müüdav  suurematele lastele mõeldud voodikülg.

3 kõrgust voodipõhjale

Materjal: kask ja tamm

Soovituslik madratsi suurus: 120 x 60 cm

Toode on valmistatud vastavalt Euroopa Liidu standarditele.

YappyIcon kummut

Lapse sündimisel on oluline pakkuda talle mõnusat elukeskkonda ja tuba, et siia maailma sündimine oleks kaunis, naturaalne ja turvaline. YappyKids-i uusim toode YappyIcon kummut vastab kõigile nendele nõuetele!

YappyIcon kummut on eriti nutikas lahendus, sest see sobitub ideaalselt YappyIcon beebivoodiga. See on suurepärane lahendus nii laste kui ka lastevanemate jaoks.

Kummutisse on graveeritud Y kuju, mis on loodud koos tammepuidust mähkimislauaga (mähkimislauda on võimalik eraldi soetada).

Beebivoodisse on aga graveeritud täht K, moodustades kokku YappyKids logo – YappyKids.

YappyIcon kummut on valmistatud tugevast ja esmaklassilisest materjalist - tammest - olles seeläbi eriti vastupidav tekkivate kriimustustele. Sama loogika kehtib ka MDF-ist valmistatud ja värvitud osade puhul.

Tänu oma suurusele ei võta see enda alla ülemäära ruumi ning 3 sahtlit on piisavad, et mahutada ära kõik beebidele vajalikud tooted. 

Komplektina on võimalik juurde soetatada alljärgnevate mõõtmetega mähkimislaud: 

  • 650 mm (sobilik kuni 6-kuustele beebidele)
  • 750 mm (sobilik kuni 12-kuustele beebidele)

Materjal: MDF ja tamm 

Toote viimistluses on kasutatud veebaasil lakke ja värve. 

Teil on 14-päevane õigus tagastada internetis tehtud ost mistahes põhjusel. Meie oleme oma toodangu kvaliteedis veendunud!

802,59 € 863,00 €
Muud tooted