Ostukaart

0 Tk. - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

YappyWool 120*60 madrats

73,00 €
Parameetrid
Pikkus: 120cm
Laius: 60cm
Paksus: 9cm
Toote kood: 52
Kättesaadavus: Laos
Saadalolev värvus

YappyKids – see on Läti kaubamärk!

Samuti lugege lastemadratsi valimiseks meie artiklit (click).

YappyWool – Lätis toodetud kahepoolne YappyKids madrats. Ühelt poolt kasutasime sisemise ploki jaoks 6 sm paksust kookoskiudu ja teiselt poolt 2 sm naturaalse villat.

Me soovitame, et kuni 1,5 aastane laps magaks kookose poolel ja pärast selgroolihaste tugevnemist võib madratsi pöörata ülespoole pehmema villase poolega.

Miks tasub Teil pöörata tähelepanu villase madratsile?

1.Vill madratsi koostises hakkab alati paremini hoidma lapse soojust sügis-talvisel perioodil. See on nii tähtis kuni oleme veel nii tillukesed.
2.Vill meie madratsis – elektriliselt neutraalne materjal. Tulemusena on madrats ja lapse organism laenguvabad, neutraalsed.
3. Raviomadused. Villakiudude koostises on looduslik villavaha. See on aine, mida sageli kasutatakse põletiku- ja allergiavastastes preparaatides, mõjutab naha retseptoreid käivitades regenereerimise protsesse selle pinnal ja kiirendades kriimustuste, lõikehaavade ja muude vigastuste paranemist.

Samuti toodetakse YappyWool madratseid liimi kasutamata. Kookosekihi ja villaga ploki õmbleme kokku. Saadud täiteaine mähitakse kangasse puuvillast (90%) ja villast (10%), et kookosekiud ei segaks lapsel magada.

Kattemadratsi aga valmistasime me 100% puuvillast, mida võib pesta pesumasinas temperatuuril 40°C. Puuvillal on samuti OEKO TEX sertifikaat.

Ja muidugi see, et olles tellinud voodi meie internetipoest on Teil õigus 14. päeva jooksul keelduda ostust, mainimata seejuures keeldumise põhjust. Me oleme veendunud oma toodangus!

73,00 €
Muud tooted