Ostukorv

0 Tk - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

YappyIcon beebivoodi 140x70 cm

484,00 €
Parameetrid
Pikkus: 1470 mm
Kõrgus: 1050 mm
Laius: 755 mm
Tootekood: 86
Kättesaadavus: Laos
Saadalolev värvus

Vaata klientide saadetud pilte

YappyKids – see on Läti kaubamärk!

YappyKids koostöös TL Disainiga on teie beebile loonud midagi täiesti uut ja eksklusiivset – YappyIcon beebide võrevoodi, mis on 100% Lätis toodetud ning valmistatud kõrge kvaliteediga puidust(tamme- ja kasepuit). Need tagavad teie beebile vajaliku turvatunde just nagu siis, kui nad on teie õrnas, ent samas kindlas embuses.

Üks meie voodi materjale – tamm - kuulub pöögipuidu perekonda ning sümboliseerib võimsust, energiat ning tugevust. Lisaks kinnitab selline puiduvalik meie armastust kodumaa vastu, sest ega seda puud pole ilmaasjata ilmalikuks puuks nimetatud. 

Kombineerides tugevaid materjale ning kasutades ainult veebaasil loodud värve ja lakke, on YappyKids meeskond valmistanud miskit, mis on parim näide vastupidavast ja lapsesõbralikust võrevoodist. Selles on omavahel ühendunud turvalisus, sümbolism ja funktsionaalsus. 

TähelepanuYappyIcon on saadaval ka suuruses 120 x 60 cm

YappyIcon 140 x 70 voodi on loodud muudatusi silmas pidades – eemaldades voodilt mõlemad küljed ning ostes väikese päise, saate täiesti teistsuguse disainiga voodi! 

3 kõrgust voodipõhjale 

Materjal: kask ja tamm 

Soovituslik suurus madratsile: 140 x 70 cm

Toode on valmistatud vastavalt Euroopa Liidu standarditele.

Astmeline madratsikõrgus: 

1. kõrgus: 70 cm + 9 cm paksune madrats

2. kõrgus: 55 cm + 9 cm paksune madrats

3. kõrgus: 30 cm  + 9 cm paksune madrats

Kui olete tellinud voodi meie internetipoest on Teil õigus 14-päeva jooksul keelduda ostust, mainimata seejuures keeldumise põhjust. Me oleme veendunud oma toodangu kvaliteedis!


484,00 €
Muud tooted