Ostukorv

0 Tk - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

YappySole maja-voodi, LIGHT GREY

350,00 €
Parameetrid
Pikkus: 211 cm
Kõrgus: 134 cm
Laius: 97 cm
Kohaletoimetamise hind: 1,00 EUR
Tarneaeg Baltikumis: 2-5 business days
Tarneaeg EU: 5-8 business days
Tootekood: 489
Kättesaadavus: Laos
Saadalolev värvus

YappySole maja - voodi,

Tere tulemast individuaalsuse ja hubasuse maailma meie YappySole teismeliste magamistoa voodiga, mis on mõeldud neile, kes otsivad midagi erilist. 200*90cm suurune madratsipõhi pakub avarat kohta lõõgastumiseks ja loominguks.

See salongivoodi on ainulaadne kombinatsioon stiilist ja funktsionaalsusest. Selle disain annab tuppa hubasuse ja eheduse atmosfääri.

See voodi ei ole lihtsalt mööbliese, vaid isiklik pühamu, kus teismeline saab väljendada oma ainulaadsust ja loovust. Loome ruumi, kus stiil kohtub praktilisusega ja kus iga detail vastab tema isiklikule maitsele.

Sinu lapse turvalisuse huvides on võimalik YappySole maja-voodi ühele või teisele küljele kinnitada kaitsmed (kaasas).

Mõeldud 200 x 90 cm suuruses madratsi jaoks.

Materjal: täismännipuit.

Puit on töödeldud ökoloogilise, lastele ohutu naturaalse puiduvahaga. See on mitmeotstarbeline materjal, annab sära, tõrjub niiskust ja kaitseb mööblit mustuse eest. Puitdetailide kokkupuutel teiste puitdetailidega kipub see tekitama puidu häält (krõbinat) ja seetõttu kasutatakse puiduvaha, mis takistab neid helisid ja ei tekita mööbli kasutamise ajal müra.

See mööbel on valmistatud FSC sertifikaadiga puidust. FSC sertifikaat tagab, et tooted pärinevad vastutustundlikult majandatud metsadest, mis pakuvad keskkonna-, sotsiaalset ja majanduslikku kasu.

Lisatasu eest on ainult 200 x 90 cm suurustele vooditele võimalik osta:

YappySpot - ratastel olev sahtel voodipesu, mänguasjade jne. hoidmiseks.

YappyNap - sahtli ratastel, saab kasutada hoiustamiseks või täiendava magamiskohana. Komplekti kuuluvad põhja ja ergonoomilised madratsilauad.

 

Hoolitsemine:

✔ Puhastada niiske puuvillase lapiga. Seejärel kuivaks pühkida.

350,00 €
Muud tooted