Ostukorv

0 Tk - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

YappyHytte 200cm maja-voodi, GREEN

380,00 €
Parameetrid
Pikkus: 208 cm
Kõrgus: 145 cm
Laius: 98.5 cm
Kohaletoimetamise hind: 1,00 EUR
Tarneaeg Baltikumis: 2-5 business days
Tarneaeg EU: 5-8 business days
Tootekood: 495
Kättesaadavus: Laos
Saadalolev värvus

YappyHytte200cm on suurepärane lahendus ajal, mil beebi on beebivoodist välja kasvanud ja vajab magamiseks suuremat voodit.

See voodi on originaalse disaini ja funktsionaalsuse kombinatsioon. Voodikujundus annab lapse toas tõeliselt hubase tunde. Maja-voodid on suurepärane valik lastele, sest tänu oma ahvatlevale ja mängulisele disainile tekib lapsel soov seal magada ning kohanemine beebivoodist teismelise voodisse toimub kiiremini.

Sinu lapse turvalisuse huvides on võimalik YappyHytte200cm maja-voodi ühele või teisele küljele kinnitada kaitsmed (kaasas).

Komplekti kuuluvad madratsi alusdetailid ja kaitsebarjäär.

Voodipõrand on vineerist lipid. Need on vastupidavad ning loovad madratsile korraliku ja ergonoomilise aluse, seega on YappyHytte200cm voodis magamine lapsele naudinguks.

Mõeldud 200 x 90 cm suuruses madratsi jaoks.

Materjal: täismännipuit.

Puit on töödeldud ökoloogilise, lastele ohutu naturaalse puiduvahaga. See on mitmeotstarbeline materjal, annab sära, tõrjub niiskust ja kaitseb mööblit mustuse eest. Puitdetailide kokkupuutel teiste puitdetailidega kipub see tekitama puidu häält (krõbinat) ja seetõttu kasutatakse puiduvaha, mis takistab neid helisid ja ei tekita mööbli kasutamise ajal müra.

See mööbel on valmistatud FSC sertifikaadiga puidust. FSC sertifikaat tagab, et tooted pärinevad vastutustundlikult majandatud metsadest, mis pakuvad keskkonna-, sotsiaalset ja majanduslikku kasu.

Hoolitsemine:

✔ Puhastada niiske puuvillase lapiga. Seejärel kuivaks pühkida.

 

380,00 €
Muud tooted