Ostukorv

0 Tk - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

YappyEden, maja narivoodi, LIGHT GREY

635,00 €
Parameetrid
Pikkus: 211 cm
Kõrgus: 214 cm
Laius: 97 cm
Kohaletoimetamise hind: 1,00 EUR
Tarneaeg Baltikumis: 2-5 business days
Tarneaeg EU: 5-8 business days
Tootekood: 492
Kättesaadavus: Laos

YappyEden Kahekorruseline maja - voodi

Sukeldu maagilisse unenäomaailma meie ainulaadse YappyEden kahekorruselise māja voodi. 200 x 90 cm suurune madratsipõhi pakub teie väikestele avastajatele avarat kohta.

See kaunis lastemajavoodi ei paku mitte ainult mõnusat magamispaika, vaid ka ainulaadset ruumi mängimiseks ja loomingulise kujutlusvõime innustamiseks. Võite olla kindel, et teie pisikesed leiavad rõõmu igast selles imelises ruumis veedetud hetkest.

Tooge oma lastetuppa loomulikku harmooniat ja hubasust meie YappyEdeni Kahekorruseline maja - voodi. Andke oma lastele mitte ainult koht magamiseks, vaid ka maagiline ruum oma fantaasiate realiseerimiseks.

Trepi saab paigaldada vasakule või paremale küljele.

Mõeldud 200 x 90 cm suuruses madratsi jaoks.

Materjal: täismännipuit.

Puit on töödeldud ökoloogilise, lastele ohutu naturaalse puiduvahaga. See on mitmeotstarbeline materjal, annab sära, tõrjub niiskust ja kaitseb mööblit mustuse eest. Puitdetailide kokkupuutel teiste puitdetailidega kipub see tekitama puidu häält (krõbinat) ja seetõttu kasutatakse puiduvaha, mis takistab neid helisid ja ei tekita mööbli kasutamise ajal müra.

See mööbel on valmistatud FSC sertifikaadiga puidust. FSC sertifikaat tagab, et tooted pärinevad vastutustundlikult majandatud metsadest, mis pakuvad keskkonna-, sotsiaalset ja majanduslikku kasu.

Hoolitsemine:

✔ Puhastada niiske puuvillase lapiga. Seejärel kuivaks pühkida.

 

Lisatasu eest on ainult 200 x 90 cm suurustele vooditele võimalik osta:

 

YappySpot - ratastel olev sahtel voodipesu, mänguasjade jne. hoidmiseks.

YappyNap - sahtli ratastel, saab kasutada hoiustamiseks või täiendava magamiskohana. Komplekti kuuluvad põhja ja ergonoomilised madratsilauad.

 

635,00 €
Muud tooted