Ostukorv

0 Tk - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

YappyBioFoam madrats 90*200

 YappyBioFoam madrats 90*200  
128,00 € 160,00 €
Parameetrid
Pikkus: 200 cm
Laius: 90 cm
Paksus: 9 cm
Kohaletoimetamise hind: 1,00 EUR
Tarneaeg Baltikumis: 2-5 business days
Tarneaeg EU: 5-8 business days
Tootekood: 463
Kättesaadavus: Laos

YappyBioFoam madrats

Mõõdud: 200 x 90 cm

Kahepoolne madrats: Kõva/keskmiselt kõva

See madrats tagab teie lapsele ülima mugavuse ja toe. See madrats on hoolikalt valmistatud tipptasemel materjalidest ja tõotab teie väikesele rahulikku ja värskendavat und igal ööl.

Madratsi kate on valmistatud bambusest. See üllatab teid oma hämmastava pehmusega. Bambuse kiududes peituvad antibakteriaalsed elemendid, mis ei lase bakteritel paljuneda.

Lausriie - on kõrgete hügieeniliste ja antistaatiliste omadustega, tagab loomuliku niiskuse tasakaalu ja aitab kaasa optimaalsele keskkonna mikrokliimale

Linane kiud – imab niiskust ja kuivab kiiresti. Sellel on bakteritsiidsed omadused ning see soodustab haavade ja lõikehaavade paranemist.

Kookoskiud – annab lapse selgroo õigeks kujunemiseks ja arenguks vajaliku jäikuse. See laseb õhku hästi läbi, see ei tekita allergiat, hoia niiskust ega lõhnu.

BioFoam – Bio vaht on uuenduslik materjal, mis pakub korralikku tuge lapse selgroole. Vaht jaotab täiuslikult raskuse, säilitab painduvuse ja kuju pikka aega. Poroloonil on peen raku struktuur, mis tagab madratsi hea ventilatsiooni. Tänu biovahu sisaldusele on see antibakteriaalsete ainetega ning ei põhjusta allergiat ega dermatiiti.

Hoolitsemine (madratsikate): 

✔ Masinpestav 30-40°C juures

✔ Mitte valgendada

✔ Triikimine keskmisel kuumusel

✔ Kuivatamiseks panna rippuma

✔ Mitte keemiliselt puhastada

128,00 € 160,00 €
Muud tooted