Ostude kaart

0 Tk. - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

YappyIcon beebivoodi 120 x 60 cm ja YappyIcon kummut

 YappyIcon beebivoodi 120 x 60 cm ja YappyIcon kummut  
802,59 € 863,00 €
Parameetrid
Toote kood: 169
Kättesaadavus: On laos
Kättesaadav värv

YappyKids – see on Läti kaubamärk!

YappyIcon beebivoodi 

YappyKids – see on Läti kaubamärk!

YappyKids koostöös TL disainiga on teie beebile loonud midagi täiesti uut ja eksklusiivset – YappyIcon beebide võrevoodi, mis on 100%-liselt Lätis toodetud ning valmistatud kõrge kvaliteediga puidust – tamme- ja kasepuidust. Need tagavad teie beebile vajaliku turvatunde just nagu siis, kui nad on teie õrnas ent samas kindlas kaisutuses.

Üks meie voodi materjale – tamm, kuulub pöögipuidu perekonda ning sümboliseerib võimsust, energiat ning tugevust. Lisaks kinnitab selline puiduvalik meie armastust kodumaa vastu, sest ega seda puud pole ilmaasjata ilmalikuks puuks nimetatud. 

Kombineerides loomisel mõlemaid tugevaid materjale ning kasutades ainult veebaasil loodud värve ja lakke, on YappyKids meeskond valmistanud miskit, mis on parim näide vastupidavast ja lapsesõbralikust võrevoodist. Selles on omavahel käed ühendanud turvalisus, sümbolism ja funktsionaalsus.

TähelepanuYappyIcon on saadaval ka suuruses 140 x 70 cm

YappyIcon voodile suurusega 120 x 60 cm on saadaval ka eraldi müüdav teismelistele mõeldud voodikülg.

3 kõrgust voodi põhjale

Materjal : kask ja tamm

Soovituslik madratsi suurus: 120 x 60 cm

Toode on valmistatud vastavalt Euroopa Liidu standarditele.

YappyIcon kummut

Lapse sündimisel on oluline pakkuda talle mõnusat elukeskkonda ja tuba, et maailma sündimine oleks kaunis, naturaalne ja turvaline. YappyKids-i uusim toode YappyIcon kummut vastab täpselt kõigile nendele nõuetele!

YappyIcon kummut on eriti nutikas lahendus, sobitudes ideaalselt YappyIcon beebivoodiga ning mis on suurepärane lahendus nii laste- kui ka vanemate silmis.

Kummutisse on graveeritud Y kuju, mis on loodud koos tammepuidust mähkimislauaga (mähkimislauda on võimalik eraldi soetada).

Beebivoodisse on aga graveeritud täht K, moodustades kokku YappyKids-i logo – YappyKids.

YappyIcon kummut on valmistatud tugevast ja esmaklassilisest materjalist – tammest, olles seeläbi eriti vastupidav ka kriimustuste eest. Sama loogika kehtib ka MDF-ist valmistatud värvitud osade puhul.

Tänu oma suurusele ei võta see enda alla ülemäära ruumi ning selle 3 sahtlit on piisavad, et mahutada kõik beebidele vajalikud tooted. 

Komplektina on võimalik osta ka järgnevate mõõtmetega mähkimislauda: 

  • 650 mm (sobilik kuni 6-kuustele beebidele)
  • 750 mm (sobilik kuni 12-kuustele beebidele)

Materjal: MDF ja tamm 

Toote viimistluses on kasutatud veebaasil lakke ja värve. 

Ja muidugi see, et olles tellinud voodi meie internetipoest on Teil õigus 14. päeva jooksul keelduda ostust, mainimata seejuures keeldumise põhjust. Me oleme veendunud oma toodangus!

802,59 € 863,00 €
Muud tooted