Ostukaart

0 Tk. - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

YappyIcon beebivoodi140x70 cm

484,00 €
Parameetrid
Pikkus: 1470 mm
Kõrgus: 1050 mm
Laius: 755 mm
Toote kood: 101
Kättesaadavus: Laos
Saadalolev värvus

Vaata klientide saadetud pilte

Kohaletoimetamiskulud ükskõik millisesse kohta Eestis vaid 1 EUR! Kas oled meie toodet Eestis kuskil odavamalt näinud? Kirjuta: sales@yappy.lv

YappyKids – see on Läti kaubamärk!

YappyKids koostöös TL disainiga on teie beebile loonud midagi täiesti uut ja eksklusiivset – YappyIcon beebide võrevoodi, mis on 100%-liselt Lätis toodetud ning valmistatud kõrge kvaliteediga puidust – tamme- ja kasepuidust. Need tagavad teie beebile vajaliku turvatunde just nagu siis, kui nad on teie õrnas ent samas kindlas kaisutuses.

Üks meie voodi materjale – tamm, kuulub pöögipuidu perekonda ning sümboliseerib võimsust, energiat ning tugevust. Lisaks kinnitab selline puiduvalik meie armastust kodumaa vastu, sest ega seda puud pole ilmaasjata ilmalikuks puuks nimetatud. 

Kombineerides loomisel mõlemaid tugevaid materjale ning kasutades ainult veebaasil loodud värve ja lakke, on YappyKids meeskond valmistanud miskit, mis on parim näide vastupidavast ja lapsesõbralikust võrevoodist. Selles on omavahel käed ühendanud turvalisus, sümbolism ja funktsionaalsus. 

Hoiatus: YappyIcon on saadaval ka suuruses 120 x 60 cm

YappyIcon 140 x 70 voodi on loodud muutusi silmas pidades – eemaldades voodilt mõlemad küljed ning ostes väikese päise, saate täiesti teistsuguse disainiga voodi! 

3 kõrgust voodi põhjale 

Materjal: kask ja tamm 

Soovituslik suurus madratsile: 140 x 70 cm

Toode on valmistatud vastavalt Euroopa Liidu standarditele.

 

Astmeline madratsi kõrgus :

1. kõrgus: 70 cm  + 9 cm paksune madrats

2. kõrgus : 55 cmm  + 9 cm paksune madrats

3. kõrgus: 30 cm + 9 cm paksune madrats

Ja muidugi see, et olles tellinud voodi meie internetipoest on Teil õigus 14. päeva jooksul keelduda ostust, mainimata seejuures keeldumise põhjust. Me oleme veendunud oma toodangus!


484,00 €
Muud tooted