Ostude kaart

0 Tk. - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

YappyClassic noortevoodi, white

111,00 €
Parameetrid
Pikkus: 1437 mm
Kõrgus: 563 mm
Laius: 715 mm
Toote kood: 185
Kättesaadavus: On laos
Kättesaadav värv

Kohaletoimetamiskulud ükskõik millisesse kohta Eestis vaid 1 EUR! Kas oled meie toodet Eestis kuskil odavamalt näinud? Kirjuta: sales@yappy.lv

Me teame, et südames jäävad Teie lapsed Teie jaoks alati väikesteks, kuid beebikene siiski kasvab iga päevaga ja soovib Teiega sarnaneda!

Pakume meie uut YappyClassic lastevoodikest, mis saab olema suurepäraseks valikuks siis kui Teie väikene ime juba suudab ise voodisse ja sealt välja astuda. Lubage tal muutuda natuke iseseisvamaks ja andke talle võimalus tunda end erilisemana oma enda “suure” voodiga.

See Yappy voodikene on suurepärane sellegipoolest, et sobib hästi igasse interjööri ja ei tee ruumi visuaalselt väiksemaks. Valge värv rahustab ja loob puhtuse tunde.

Selle voodiga on komplektis kaks äärt. Alguses soovitame kasutada natuke pikemaid kõrgeid voodiääri, mis ei lase lapsel voodist välja kukkuda, kuid hiljem kui laps on juba natuke kasvanud, võite paigaldada lühemad ääred, mis muudavad vanemate jaoks näiteks muinasjuttude ettelugemise enne magamaminekut lihtsamaks.

Voodi mõõdud 140x70 cm.
Voodike on valmistatud männipuidust.
Vee baasil lakid ja värvid.

Ja muidugi see, et olles tellinud voodi meie internetipoest on Teil õigus 14. päeva jooksul keelduda ostust, mainimata seejuures keeldumise põhjust. Me oleme veendunud oma toodangus!111,00 €
Muud tooted