Ostukorv

0 Tk - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

YappyClassic noortevoodi, valge

111,00 €
Parameetrid
Pikkus: 1437 mm
Kõrgus: 563 mm
Laius: 715 mm
Tootekood: 185
Kättesaadavus: Laos
Saadalolev värvus

Me teame, et südames jäävad Teie lapsed Teie jaoks alati väikesteks, kuid beebi siiski kasvab iga päevaga ja soovib Teiega sarnaneda!

Esitleme meie uut YappyClassic lastevoodit, mis on suurepäraseks valikuks, kui Teie väikene ime juba suudab ise voodisse ja sealt välja tulla. Lubage tal muutuda natuke iseseisvamaks ja andke talle võimalus tunda end erilisemana oma enda “suure” voodiga.

See Yappy voodi on suurepärane sellegipoolest, et sobib hästi igasse interjööri ega tee ruumi visuaalselt väiksemaks. Valge värv rahustab ja loob puhtuse tunde.

Selle voodiga on komplektis kaks äärt. Alguses soovitame kasutada pikemaid kõrgeid voodiääri, mis ei lase lapsel voodist välja kukkuda. Hiljem, kui laps on juba kasvanud, võite paigaldada lühemad ääred, mis muudavad vanemate jaoks näiteks muinasjuttude ettelugemise enne magamaminekut lihtsamaks.

Voodi mõõdud 140x70 cm.
Voodi on valmistatud männipuidust.
Veebaasil lakid ja värvid.

Kui olete tellinud meie internetipoest, on Teil õigus 14-päeva jooksul keelduda ostust, mainimata seejuures keeldumise põhjust. Me oleme veendunud oma toodangu kvaliteedis!111,00 €
Muud tooted