Ostukorv

0 Tk - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

Premium YappyAir 120*60 madrats

155,00 €
Parameetrid
Pikkus: 120 cm
Laius: 60 cm
Paksus: 9 cm
Kohaletoimetamise hind: 1,00 EUR
Tarneaeg Baltikumis: 2-5 business days
Tarneaeg EU: 5-8 business days
Tootekood: 272
Kättesaadavus: Laos

Premium YappyAir madrats

Mõõdud: 120 x 60 cm


YappyAir madrats koosneb kolmest kihist: 

Madratsi üks pool on valmistatud LATEX GEL-ist - looduslik lateks, mis sisaldab spetsiaalset Thermo Control geeli. Selle ülesandeks on lapse magama jäämise ajal vabaneda üleliigsest kuumusest. Geel tõmbab endasse üleliigse soojuse, hoides seeläbi madratsi jahedana ning pakkudes uinumiseks ideaalseid tingimusi.

Madratsi teine pool on valmistatud LATEX MEMORY materjalist – see on eriti pehme ja säilitab magamisasendit. Tänu aukudele liigub läbi madratsi õhk, aidates seeläbi temperatuuri kontrollida. Parimad magamistingimused aitavad maksimaalselt taastuda ja välja puhata.

Madratsi keskmises kihis on aktiivsöevaht, millel on vajalik tihedus ja jäikus, et kaitsta madratsit mikroobide ja ebameeldivate lõhnade tekke eest.

See eriti hästi hingav hüpoallergeenne Air cells ehk õhurakkudega madratsikate aitab teie beebil paremini magada, aidates seeläbi kaasa tema kasvamisele ja arengule. Madratsi kate on pehme ja hüpoallergeenne. Tänu Air cells tehnoloogiale hindab madrats väga hästi ning pakub vajalikku tuulutust.

Hoolitsemine (madratsikate): 

✔ Masinpestav 30-40°C juures

✔ Mitte valgendada

✔ Triikimine keskmisel kuumusel

✔ Kuivatamiseks panna rippuma

✔ Mitte keemiliselt puhastada

155,00 €
Muud tooted