Ostude kaart

0 Tk. - 0,00 €
Teie ostukorv on tühi

YappyGrow madrats

 YappyGrow madrats  
98,00 €
Parameetrid
Pikkus: 1400+500mm
Kõrgus: 110mm
Laius: 700mm
Toote kood: 57
Kättesaadavus: On laos
Kättesaadav värv

Kohaletoimetamiskulud ükskõik millisesse kohta Eestis vaid 1 EUR! Kas oled meie toodet Eestis kuskil odavamalt näinud? Kirjuta: sales@yappy.lv

YappyKids – see on Läti kaubamärk!

YappyGrow madrats on toodetud Lätis spetsiaalselt selleks, et selles on mugav magada nii 1.5 aastasel lapsel kui ka 18 aastasel noorel. See koosneb kahest osast ja on spetsiaalselt väljatöötatud YappyGrow voodi jaoks. Üks osa on 140 x 70 sm, teine osa 50 x 70 sm, mille võib lisada siis kui laps pikemaks kasvab.

Madratsi täiteaine on spetsiaalselt väljatöötatud, et see taluks nii väikese lapse kui ka täiskasvanud noore kaalu. Madratsi all ja peal on kookosekiht ja keskel vetruv poroloonikiht, mis kohe pärast deformatsiooni taastab oma endise kuju. Madratsi paksus – 11 sm.

Samuti toodetakse YappyGrow madratsit liimi kasutamata. Täiteaine mähitakse kangasse puuvillast (90%) ja villast (10%), et kookosekiud ei segaks lapsel magada.

Kattemadratsi aga valmistasime me 100% puuvillast, mida võib pesta pesumasinas temperatuuril 40°C. Puuvillal on OEKO TEX sertifikaat.

Ja muidugi see, et olles tellinud madratsi meie internetipoest on Teil õigus 14. päeva jooksul keelduda ostust, mainimata seejuures keeldumise põhjust. Me oleme veendunud oma toodangus!

98,00 €
Muud tooted